Swinger sohbet Giriş

Swingersohbet Özel Sohbet Odaları

Özel Sohbet odalarına Hoş geldiniz.!

admin Mart 13 2024

Cinsel Sohbet

İnsanlar aralarında karşı çift olarak bazen cinsel sohbet edebiliyorlar. Bazen real hayatta bazen de sohbet odalarında Cinsel duygularını paylaşabiliyor. Bunun içinde sanal ortamda ya Cinsel sohbet olarak yada Cinsel Chat olarak akıllarında kaldığı için aramalarını bu yönde yapıyorlar .

 

Cinsel konu hakkında bilgiler;

Erkeklerin cinsellikten beklentileri nelerdir?
Cinsellik: Cinsel konularda beklentileri daha fazladır. Partnerinin bakımlı olması, onu etkileyen kıyafetler giymesi, işve, cilve yapmasını bekler. Özellikle ilişkide partnerini tatmin edebildiğini görmek ve duymak ister. Cinsellik gücünü gösterebildiği bir platformdur.

 

Ilişkiye girmeden önce ne yapılmalı?
Ön sevişme sırasında özellikle her iki partnerın birbirine dokunmaları ile haz almaya odaklanmaları gerekir. Vajinal bölgede ıslaklığın artırılması amacıyla kayganlaştırıcı jeller veya bebe yağından faydalanabilinir. Böylece kızlık zarında olası aşırı zedelenmelerin önüne geçilebilir.
Normal bir cinsel ilişkinin süresi ne kadardır?
Ekip, 1-2 dakika süren seksi “çok kısa” olarak derecelendirdi. Ancak 10-30 dakika süren seksin de “çok uzun” olduğuna inanıyorlar. Üç ila yedi dakikalık olanlar “yeterli” olarak görülürken, yedi ila on üç dakika arası da “arzu edilir” olarak kategorize edildi.
Erkekler nereden öpülmekten hoşlanır?
Kadınlar da olduğu gibi, erkekler de baldır bölgesinde hassastır. Özellikle baldırlarının iç bölgesinin öpülmesinden büyük bir zevk alırlar! Masaj yaparak da sevgilinizin ereksiyon olmasını sağlayabilirsiniz
Kadınlar en çok nereden öpülmek ister?
Hem erkekler hem de kadınlar için geçerlidir. Partnerinizi heyecanlandırmak için hassas noktalarına dokunmaktan, masaj yapmaktan ya da öpmekten çekinmeyin. Kulak memeleri, karın bölgesi, kasık bölgesi, göğüs uçları ve dudak uçları size bu heyecanı arttırmak için son derece güzel imkânlar sunmaya devam ediyor.

“Cinsel Sohbet” için 2 yanıt

  1. filiz26 dedi ki:

    Olabilir canım neden olmasın ki herkes cinsel sohbet olarak giriyor zaten buralara öyle değil mi sizcede

  2. Mine dedi ki:

    Acayip sohbet dönünüyor hepsi farklı arayış içerisinde makara süper yaaa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Radyo'nu aç, Müzigin Keyfine bak.